Prvenstvo ZDSSS v plavanju

Objavljeno: 15. september 2013 / Dogodki

Na prvenstvu Zveze slepih in slabovidnih Slovenije v plavanju, ki je letos potekalo v Kranju, so člani našega društva dosegli odlične rezultate.

V moški konkurenci je Tomaž Podobnik v kategoriji 50m prsno (starost 19-39 let, skupina B3) osvojil srebrno kolajno, Luka Campolunghi pa bronasto. V kategoriji 50m prsno (starost 19-39 let, skupina B4) je Andrej Teodorovič osvojil zlato kolajno.

V ženski konkurenci je Irena Mihelj v kategoriji 50m prsno (starost 19-39 let, skupina B1) osvojila prvo mesto. Tudi Sonja Jež je osvojila prvo mesto in sicer v kategoriji 50m prsno (starost 19-39 let, skupina B3). V kategoriji 50m prsno (starost 40-55 let, skupina B1) je Ivana Jug osvojila zlato kolajno, Karmen Vogrič pa srebrno.

Ekipa MDSS Nova Gorica v sestavi Ivana Jug, Irena Mihelj, Andrej Teodorovič in Tomaž Podobnik je v štafetnem delu tekmovanja osvojila tretje mesto.

Čeprav je bila, resnici na ljubo, konkurenca v nekaterih kategorijah dokaj bora si tekmovalci zaslužijo čestitke in pohvale za dosežene rezultate in obilico zdravega športnega duha.